Rozwiązanie konkursów z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek

W pierwszym tygodniu listopada nastąpiło rozwiązanie konkursów jesiennych, które były zorganizowane przez Bibliotekę Szkolną.

W kategorii „Słoik jesiennych skarbów” z przesłaniem czytelniczym zwyciężyła

klasa 6-8 d u   – I miejsce

klasa 2 b SPdP – II miejsce

klasa 4-7 b u oraz 7 e u – III miejsce

wyróżnienie zdobył Mikołaj G. z klasy 3 b

W kategorii „ Policz orzechy” nagrodzone zostały następujące osoby:  pani Dorota N, Ksawier, Eryk , Kyryl. Prawidłowa liczba orzechów to 84. Pani Dorota  swoim „matematycznym okiem” podała dokładnie taką liczbę. Gratulujemy!

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek w bibliotece szkolnej oprócz konkursów odbywały się zajęcia biblioteczne dla uczniów klas 4-5 i dzieci z grup przedszkolnych. Przez cały październik trwał także Kiermasz Książki.