W dniach 15-18 czerwca 2026 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zielonej szkole, która odbyła się w Powidzu. W czasie wyjazdu uczniowie brali udział w aktywnościach, które sprawiły im wiele radości i pozytywnych emocji. Odwiedziliśmy:zoo w Poznaniu,Kinepolis w Poznaniu oraz zwiedziliśmy Bydgoszcz,gdzie odbył się rejs statkiem po Brdzie. Zwiedziliśmy Młyn Rothera, uczniowie zapoznali się z historią miasta Bydgoszcz i uczestniczyli w warsztatach tworzenia papieru czerpanego oraz zabawach ruchowych w sali zabaw i trampolin Park 17 w Bydgoszczy. Odwiedziliśmy bazę wojskową w Powidzu,siedzieliśmy w helikopterze i mieliśmy możliwość zobaczenia ćwiczeń straży pożarnej. W Powidzu braliśmy udział w warsztatach tworzenia świec,pizzy,warsztatach muzyczno-instrumentalnych oraz warsztatach kreatywnych tworzenia wakacyjnych torebek i albumów wspomnień. Każdy nasz dzień rozpoczynał się od wspólnej porannej gimnastyki i zajęć sportowych w czasie wolnym.
AKTUALNOŚCI































































