Podsumowanie projektu edukacyjnego „Porozmawiajmy o Europie”

Uczniowie klasy II a SPdP w ciągu roku szkolnego realizowali projekt edukacyjny „Porozmawiajmy o Europie”. W czasie zajęć z funkcjonowania osobistego i społecznego, zajęć rozwijających komunikowanie się oraz przysposobienia do pracy zdobywali i poszerzali wiedzę o krajach sąsiadujących z Polską. Pracowali z mapą, oglądali filmy tematyczne, wykonywali, wykorzystując technologię informatyczną, pocztówki z pozdrowieniami z poszczególnych stolic, przygotowywali oraz smakowali potrawy . Zdobywane informacje gromadzili w indywidualnie prowadzonych albumach . Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z rocznych działań młodzieży . W przyszłym roku uczniowie będą kontynuować realizację projektu poznając kolejne europejskie państwa.

PRZENTACJA