Wycieczka do Pobierowa

Grupa młodzieży z branżowej szkoły i ósmej klasy szkoły podstawowej w dniach od 8 do 11 czerwca 2021r. była na wycieczce nad morzem.  Mieszkaliśmy w Pobierowie, w pensjonacie w którym mogliśmy korzystać z basenu krytego, kortu tenisowego, boiska do koszówki i ogrodu. Byliśmy w Międzyzdrojach, gdzie przeszliśmy się  Aleją Gwiazd. Byliśmy na Molo, w Gabinecie Figur Woskowych oraz w Oceanarium. Weszliśmy na punkt widokowy, z którego oglądaliśmy jezioro Turkusowe. Zwiedziliśmy również zagrodę żubrów. Jechaliśmy Nadmorską Koleją Wąskotorową przez Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelicę. Na poszczególnych stacjach wysiadaliśmy i zwiedzaliśmy: w Niechorzu Latarnię, w Rewalu Park Wieloryba, w Trzęsaczu ruiny kościoła. Byliśmy w Oku Iluzji gdzie  doświadczyliśmy magicznych chwil. Wypłynęliśmy statkiem Victoria I na morze z Dziwnowa. Codziennie wieczorem piekliśmy kiełbaski przy ognisku. Chodziliśmy również na zachód słońca. Jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy wyjechać na wycieczkę i cieszyć się wspaniałą pogodą i wspólnie spędzonym czasem.