Półkolonie „Przedszkolak latem”

W dniach od 08.08.2022r. do 12.08.2022r., w Zespole Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka we Wrześni, odbyły się Półkolonie dla piątki  przedszkolaków/ podopiecznych Stowarzyszenia „Razem” działającego przy placówce. Środki finansowe, na przeprowadzenie projektu w całości stanowiły budżet własny Stowarzyszenia (składki członkowskie, darowizny od Sponsorów).

Plan Półkolonii, wraz z przewidzianymi atrakcjami, był bardzo bogaty w sumiennie dobrane do możliwości dzieci atrakcje. Uczestnicy mieli okazję gościć w „Mini Zoo” w Pawłowie, w gospodarstwie rolnym w Osowie oraz agroturystycznym w Bierzglinku, gdzie żywo i z radością integrowały się ze zwierzętami tam hodowanymi. W kolejnym dniu odwiedzili Park J. Piłsudskiego oraz  zalew Lipówka we Wrześni- świetnie przy tym bawiąc się na placu zabaw. Ostatni dzień, to prawdziwy festiwal koloru, gdzie podczas zajęć wykorzystano chustę animacyjną, gumę sensoryczną oraz przeprowadzono ćwiczenia z elementami sensoplastyki.

Pogoda dopisała, humory również, a więc życzymy Wszystkim wspaniałych, bezpiecznych WAKACJI.

Do zobaczenia za rok!