Szkoła Branżowa – podpatrzone, zasłyszane…. – Stawiamy na edukację i integrację

Szkoła Branżowa – podpatrzone, zasłyszane…. – Stawiamy na edukację i integrację

  • W dniu 8 listopada br. w Policyjnym Centrum Edukacji Bezpieczeństwa we Wrześni młodzież uczestniczyła w zajęciach pod hasłem: Bezpieczeństwo w sieci. Cyberprzemoc oraz w zajęciach z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
  • 9 listopada 2021 roku w kinie Kinepolis w Poznaniu uczniowie obejrzeli film pod tytułem „Czarny młyn” w reżyserii Mariusza Paleja. Film jest ekranizacją bestsellerowej powieści uznanego twórcy polskiej literatury młodzieżowej Marcina Szczygielskiego.
  • 15 listopada br. młodzież skorzystała z oferty największego wodnego kompleksu rekreacyjno-sportowego w Polsce wykorzystującego naturalne wody geotermalneparku wodnego Termy Maltańskie w Poznaniu.
  • 16 listopada 2021 roku uczniowie zwiedzali Poznań, w tym wystawy malarstwa i rzeźby  w Muzeum Narodowym.

 

Więcej szczegółów o nadchodzących wydarzeniach w terminie późniejszym.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej.