Zielona szkoła do Zakopanego

W dniach 07.09-11.09.2020r wraz z naszymi opiekunami i kolegami z innych klas wdaliśmy się na Zieloną szkołę do Zakopanego. To była niesamowita przygoda, pogoda nam dopisywała i byliśmy w tak wielu miejscach, że aż dziw, że daliśmy radę!!!

Naszą wyprawę zaczęliśmy od zbiórki pod szkołą (bardzo wcześnie rano) i po długiej podróży zatrzymaliśmy się w Wieliczce, aby zwiedzić przepiękną kopalnię soli. Następnie udaliśmy się do Murzasichla- to miejscowość koło Zakopanego i nasza baza wypadowa na górskie wędrówki. Podczas całego pobytu daliśmy radę dotrzeć do: Morskiego Oka, przejść całą Dolinę Kościeliską, pospacerować po deptaku w Zakopanem – słynnych Krupówkach i oglądać Zakopane z najlepszego punktu widokowego – Gubałówki.

Był również czas na relaks na basenach, aż DWA razy!!! Płynęliśmy też Dunajcem podziwiając piękno Pienin.

Czas szybko mija i musieliśmy pożegnać piękne Tatry i naszą gospodynię. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się jeszcze w Ojcowie, aby podziwiać przepiękne skały wapienne, jaskinie i Zamek wraz z ogrodami i Maczugą Herkulesa.

Wyjazd się skończył, ale my cały czas wspominamy ten miło spędzone chwile.

Ahoj przygodo!!!

Ahoj piękna przyrodo Polski!!!