„RAZEM z dziećmi w wakacje!”

„RAZEM z dziećmi w wakacje!” – pod takich hasłem odbyły się półkolonie na uczniów z Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka.

W dniach od 24 do 28 czerwca, 15 uczniów wzięło udział w letnim wypoczynku organizowanym przez Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepelnosprawnej „Razem”.

Pełni energii i głodni wrażeń odwiedziliśmy Folwark Konny Hermanów, Wytwórnię i Muzeum Figur Woskowych w Poznaniu, wzięliśmy udział w seansie filmowym w kinie „Trójka” i wyskakaliśmy ogromne uśmiechy na twarzach w parku trampolin w Gnieźnie. Dzięki gościnności Pani Anety Nogala uczestnicy półkolonii korzystali z zajęć sportowych w Perfect Body Fitness. Oprócz tego, że aktywnie, było też smacznie kulinarnie. Uczniowie wzięli udział w warsztatach kulinarnych mogąc przygotować zdrowe, pełnowartościowe śniadanie. Wybraliśmy się również na pizzę do restauracji Next oraz do MC Donalda.

Każdy uczestnik na koniec otrzymał dyplom uczestnictwa w półkolonii oraz słodki poczęstunek!

Było wspaniale!!